Agentúra Elite v Bratislave vyhlasuje castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže 

 

Schwarzkopf Elite Model Look SR 2021

 

Castingy sa budú konať v dňoch od 24. septembra do 30. septembra v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Do súťaže sa môžu prihlásiť slečny vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm..

 

 

 

 

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcom agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu a časopis EMMA. V rámci castingov bude prebiehať losovanie o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, produkty dekoratívnej kozmetiky ORIFLAME a Feminity. Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia spoločnosti Rowenta na vybraných castingoch predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť. 

Vo väčšine miest predvedú modelky agentúry Elite Model Management Bratislava nové trendy v oblasti účesov a farieb na vlasy pre rok 2021 - Schwarzkopf Looks.

Do 14 dní od skončenia castingov budú kontaktovaní všetci, ktorí postúpia do dalšieho kola. Vybrané slečny a mladí muži sa zúčastnia finále, ktoré sa uskutoční na Pražskom hrade. Víťazka a víťaz národného finále odcestujú na 39. ročník svetového finále Elite Model Look.  

Ďalší ročník castingov do súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2021 pre Slovenskú republiku prebehne v septembri v týchto obchodných centrách:

  

 

Generálnym partnerom súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2021 je Schwarzkopf, ďalšími partnermi sú Rowenta for Elite Model Look, kozmetická značka Oriflame a lifestylový internetový magazín Feminity. Mediálnymi partnermi sú rádio Europa 2, magazín EMMA, BigMedia a Fashion TV czech&slovak.