Agentúra Elite Bratislava vyhlasuje castingy do najprestížnejšej modelingovej súťaže 
Schwarzkopf Elite Model Look SR 2019

 

Castingy sa budú konať v dňoch od 24. apríla do 4. mája v obchodných centrách vo všetkých regiónoch Slovenskej republiky. Do súťaže sa môžu prihlásiť slečny vo veku 13 až 21 rokov s výškou nad 170 cm a mladí muži vo veku 15 až 23 rokov s výškou nad 183 cm. Ambasádorkou súťaže je topmodelka Michaela Kocianová, ktorá bude sprevádzať všetkými castingami. Riaditeľ súťaže Schwarzkopf Elite Model Look pre SR a ČR Saša Jány k projektu hovorí: ,,Je skvelé mať za sebou takmer tri dekády tak uspešného projektu, akým je Elite Model Look na Slovensku a v Čechách. Schwarzkopf Elite Model Look odštartoval historicky najväčší počet úžasných modelingových kariér v našich krajinách. Rozšírenie pôsobnosti súťaže o mužskú divíziu prinieslo širší záber v oslovovaní mladej generácie a vyhľadávaní talentov. Teší ma dôvera, ktorú nám na castingoch každý rok prejavujú tisíce nových tvárí, a zároveň nás to zaväzuje k splneniu očakávaní v oblasti managementu kariér vybraných finalistov“.

Všetci účastníci castingu absolvujú vstupný pohovor so zástupcom agentúry Elite a získajú darčeky od partnerov projektu a časopis EMMA. V rámci castingov bude prebiehať losovanie o výrobky vlasovej kozmetiky Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look a produkty dekoratívnej kozmetiky ARTDECO a ďalších značiek od experta na krásu, e-shopu s kosmetikou PROFISKIN.sk. Schwarzkopf odborníci poradia, ako sa starať o vlasy a zástupcovia spoločnosti Rowenta na vybraných castingoch predvedú, ako si ľahko a rýchlo upraviť vlasy na každú príležitosť. 

Vo väčšine miest predvedú modelky agentúry Elite Model Management Bratislava nové trendy v oblasti účesov a farieb na vlasy pre rok 2019 - Schwarzkopf Looks. Nové trendy zvečnil známy fotograf Armin Morbach. Všetci záujemcovia, aj z radov sprievodu či divákov, ktorí si chcú nechať poradiť so starostlivosťou o vlasy, môžu absolvovať zadarmo analýzu vlasov od značky Schwarzkopf.

 

Do 14 dní od skončenia castingov budú kontaktovaní všetci, ktorí postúpia do semifinále, ktoré sa bude konať v júni v Bratislave. Vybrané slečny a mladí muži sa v auguste zúčastnia finále, ktoré sa uskutoční v Španielskej sále Pražského hradu. Víťazka a víťaz národného finále odcestujú na 36. ročník svetového finále Elite Model Look. 

Ďalší ročník castingov do súťaže Schwarzkopf Elite Model Look 2019 pre Slovenskú republiku prebehne v apríli a máji 2019 v týchto obchodných centrách: 

 

Generálnym partnerom súťaže Schwarzkopf Elite Model Look SR 2019 je Schwarzkopf, ďalšími partnermi sú Rowenta for Elite Model Look, expert na krásu PROFISKIN.cz a lifestylový internetový magazín Feminity. Mediálnymi partnermi sú rádio Europa 2, magazín EMMA, Bigmedia a Fashion TV czech&slovak.